Міжнародний день волонтера.

Дата: 05.12.2022 09:35

У календарі свят 5 грудня позначене як Міжнародний день волонтера. Цю дату ще можна назвати професійним святом небайдужих людей, адже волонтери – це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучитися до загальної справи, а бути волонтером – важлива і відповідальна місія. В Україні слово «волонтер» набуло нового звучання і змісту з 2014 року, коли вся наша країна була піднята по тривозі дати відсіч ворогові на Сході України. Волонтери тоді стали першими посередниками між народом і військовими, стали їхньою підтримкою та опорою, допомагали й тепер допомагають стримувати ворога та ефективно виконувати бойові завдання. Саме вони, починаючи з перших днів коли ворог наступив на землю Народиччини допомагали і продовжують допомагати нашій громаді.

Шановні волонтери❗️ Всі небайдужі що приймали участь в допомозі нашій громаді. Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Доки в наших серцях є місце для людяності, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею❗️

Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя❗️

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації