Про виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Дата: 04.11.2022 11:36

Вчора 03 листопада працівниками 14 ДПРЧ 3 ДПРЗ та Коростенського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області проводилась ідентифікація чотирьох вибухонебезпечних предметів на території Базарського лісництва ДП "Народицький спецлісгосп" біля с. Межиліска. Проведеною ідентифікацією було встановлено, що залишками вибухонебезпечних предметів являються головні частини ракет від БМ-27 "Ураган" (реактивної системи залпового вогню калібром 220 мм). Дані вибухонебезпечні залишки були виявлені гр. Осадчою Тетяною під час збирання грибів, про що вона повідомила пожежно-рятувальну службу та дотримуючись всіх вимог безпеки при виявлені вибухонебезпечних предметів. Дані залишки були вилучені.

Шановні громадяни, нагадуємо вам, що в разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів необхідно дотримуватись правил безпеки та одразу повідомити про знахідку за номером "101" або "102".