#Децентралізація: відбулися збори Житомирського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації Громад

Дата: 03.11.2022 14:16

На базі Семенівської територіальної громади за участі представника Житомирської обласної військової адміністрації відбулися збори Житомирського обласного відділення Всеукраїнської Асоціації Громад.

Зокрема було обговорено питання взаємодії та співпраці між громадами Житомирської області у період дії воєнного стану, актуальні проблеми життєдіяльності громад, діяльність та плани на майбутнє обласного відділення ВАГ.

У режимі відеоконференції до учасників зборів звернувся виконавчий директор Всеукраїнської Асоціації Громад Іван Слободяник. Він анонсував основні заходи, заплановані на найближчий час: продовження реалізації проєкту “Згуртовані громади”, проведення Агрополітичного форуму та V Всеукраїнського фермерського форуму, а також Другого Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування.

З питань порядку денного виступили директор з розвитку – заступник виконавчого директора Всеукраїнської Асоціації Громад Ігор Абрам’юк та голова Житомирського обласного відділення Наталія Семенюк.