Закупівля для опалення. Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі деревини для опалення.

Дата: 28.10.2022 16:50

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі деревини для опалення, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Народицька селищна військова адміністрація Коростенського району Житомирської області

(далі – Замовник), код за ЄДРПОУ – 44794462.

юр. адреса: 11401, Житомирська область, Коростенський район, місто Народичі, вул.1-го Травня 15.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015, код 03410000-7 – Деревина (Деревина (дрова) непромислового використання для опалення).

Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва ДК 021:2015 - 03413000-8 – Паливна деревина

Вид процедури закупівлі: відкриті торги у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Завантажити повний документ

Більше про закупівлю на сайті prozorro.gov.ua