Проєкт «Медичний десант» реалізовано на території Норинцівського старостинського округу Коростенського району

Дата: 13.10.2022 09:25

Наступні смт Народичі та Закусилівський старостинський округи, Овруцька міська територіальна громада. 12 жовтня за сприяння начальника Коростенської районної військової адміністрації Житомирської області Юрія Тарасюка, його співпраці з «Благодійним фондом «КОЛО» на території Народиччини реалізовано проєкт «МЕДИЧНИЙ ДЕСАНТ».

В приміщенні АЗПСМ жителям округу було надано безкоштовну висококваліфіковану медичну допомогу провідними лікарями київських клінік, а саме кардіологом, офтальмологом, гінекологом, неврологом. Лікарі прибули до жителів Коростенського району зі своїм медичним обладнанням.

13 та 14 жовтня лікарі завітають до смт Народичі та до Закусилівського старостинського округу. Проєкт передбачає, що 13.10.2022 у смт Народичі в Народицькій АЗПСМ (І поверх) та 14.10.2022 с. Закусили в медичному пункті тимчасового базування.

Далі лікарі мають відвідати Овруцьку територіальну громаду Коростенського району.

Детальніше про реалізацію проєкту «Медичний десант» читайте тут.