Шановні бджолярі!

Дата: 12.10.2022 20:31

Шановні бджолярі!

У зв’язку із введенням воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 « Про введення воєнного стану в Україні» розподіл коштів державного бюджету за напрямками відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 № 77 « Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників» не затверджений, оскільки кошти державного бюджету розподілені на потреби оборони держави.

Враховуючи вищевикладене, у 2022 році державні кошти не спрямовані на підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, передбачену постановою КМУ від 07.02.2018 року № 107(зі змінами), у тому числі спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї .