#ЗдороваНація: друге та третє місце посіли спортсмени Житомирщини на відкритому обласному турнірі з плавання

Дата: 04.10.2022 11:36

Друге та третє місце посіли спортсмени Житомирщини на відкритому обласному турнірі з плавання

01-02 жовтня у місті Житомир, в акваторії міського Гідропарку, відбувся відкритий обласний турнір з плавання на відкритій воді «КУБОК Трьох річок» – 2022» серед спортсменів категорії «MASTERS».

Спортсмени з Київської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської областей та міст Києва, Львова та Житомира долали дистанцію 3 км 800 м із використанням неопренових костюмів, оскільки температура води була + 14.

Організаторами турніру виступили відокремлений підрозділ Федерації плавання України в Житомирській області та СК “Житомир Аква Мастерс” за підтримки і сприяння Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА та Управлінню сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Переможці та призери у абсолютній першості:

серед чоловіків:

“золота” медаль – Петро Гемба (Євро-Львів);

“срібна” медаль – Ігор Кухарєв (Житомир);

“бронзова” медаль – Ігор Пастух (Бердичів);

серед жінок всі три нагороди вибороли спорстменки з Києва:

“золота” медаль – Валерія Буренко;

“срібна” медаль –  Галина Літош;

“бронзова” медаль – Антоніна Данилова.

Вітаємо переможців турніру!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису