17 вересня — День рятівника в Україні!

Дата: 17.09.2023 08:45

Фото без описуЩиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятувальника в Україні ❗️

🧑‍🚒 Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії.

🧑‍🚒 В умовах війни важко переоцінити важливість і значущість вашої справи, адже ви дістаєте людей з-під завалів зруйнованих будинків, знешкоджуєте вибухові пристрої та боєприпаси, допомагаєте постраждалим, рятуєте тварин, попереджуєте про небезпеку. Ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких надзвичайних подій, ризикуючи власним життям, бо ви є справжні янголи-охоронці👼.  Від усієї душі дякуємо вам за  вашу сміливість, вірність обов’язку, постійну бойову готовність при несенні служби.

Міцного  здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя і сімейного щастя, витримки  і подальших успіхів у нелегкій, але такій потрібній праці. Разом з вами – до ПЕРЕМОГИ! 💙💛

З повагою Олег ЯРМОЛЮК,

начальник Народицької селищної військової адміністрації