Привітання заступника начальника Коростенського районного управління Головного управління ДСНС Житомирщини з Днем рятівника!

Дата: 16.09.2022 18:56

Вітаю наших рятівників із нашим професійним святом – Днем рятівника!

За кожним врятованим життям, ліквідованою пожежею, аварією, катастрофою стоїть відмінна фахова підготовка, високий професіоналізм та досвід. Рятувальники завжди перші там, де необхідна невідкладна допомога.

Тим паче сьогодні, внаслідок військових дій російської федерації на території нашої держави, на вас покладена дуже велика відповідальність, яка не пов’язана з мирним часом.

Дякую вам за відданість справі, мужність, рішучість та сміливість.

Завдяки плідній праці, фаховим знанням та безцінному досвіду ми всі разом досягнемо нашої спільної великої мети – миру, добробуту і злагоди в Україні.

Це свято тих, хто своїм фахом обрав шляхетну, гуманну та необхідну справу – оберігати людське життя, матеріальні та культурні надбання Держави.

Фото без описуФото без опису

З нагоди свята особовий склад Коростенського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області та 14 ДПРЧ 3 ДПРЗ заохочені та нагороджені відповідними відзнаками, а саме: подякою голови Житомирської обласної ради - майор служби цивільного захисту Казьмірик Юрій Анатолійович, головний інспектор Коростенського районного управління; грамотою міністерства внутрішніх справ України - молодший сержант служби цивільного захисту Бех Дмитро Петрович, пожежний-рятувальник 14 ДПРЧ; нагрудними знаками "За відвагу в надзвичайній ситуації" від Державної служби України з надзвичайних ситуацій - старший сержант служби цивільного захисту Гданський Ігор Миколайович, старший пожежний-рятувальник 14 ДПРЧ; прапорщик служби цивільного захисту Кучер Сергій Анатолійович, командир відділення 14 ДПРЧ; старший прапорщик служби цивільного захисту Дяченко Сергій Михайлович, командир відділення 14 ДПРЧ; прапорщик служби цивільного захисту Кравець Микола Сергійович водій 14 ДПРЧ, молодший сержант служби цивільного захисту Бирковський Володимир Миколайович, пожежний-рятувальник 14 ДПРЧ; сержант служби цивільного захисту Миколаєць Олександр Олександрович, пожежний-рятувальник 14 ДПРЧ; старший сержант служби цивільного захисту Бондар Сергій Іванович, пожежний-рятувальник 14 ДПРЧ; прапорщик служби цивільного захисту Моргулець Іван Петрович, водій 14 ДПРЧ.

Зі святом! Бажаю міцного здоров’я, миру, злагоди та добра! Нехай ваші серця завжди повняться теплом людської вдячності і шани!

Слава Україні!

Сергій ЗОСІЧ