З добром у серці!

Дата: 01.09.2022 17:26

У зв’язку із воєнним станом та бойовими діями, які ведуться на території нашої країни, велика кількість людей змушені шукати прихистку в інших областях, громадах та населених пунктах….І наша громада не є виключенням.  Десятки людей з інших областей разом зі своїми дітьми стають на облік внутрішньо переміщених осіб та потребують підтримки з нашого боку. Вже неодноразово до нас приїздять з гуманітарною допомогою представники Благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння»», в особі подружжя Дмитра та Катерини Пальчевських (Дмитро «Січень»).

31 серпня 2022 року в смт.Народичі представники фонду спільно з директором Центру соціальних служб Народицької селищної ради роздали 105 продуктових наборів сім’ям внутрішньо переміщених осіб та частині багатодітних сімей з нашої громади.

Ми вдячні за постійну підтримку для жителів нашої громади та сімей/осіб з числа внутрішньо переміщених, які приїхали до нас з інших областей, Благодійній організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння»» і сподіваємося на подальшу співпрацю!

Оксана Мойсеєнко, директор

Центру соціальних служб