1 вересня провели навчальну евакуацію.

Дата: 01.09.2022 13:01

Рятувальники постійно дбають про захист та безпеку дітей, особливо у воєнний час. Особлива увага зверталася на готовність укриттів до прийому дітей у разі отримання сигналу «Повітряна тривога». Також з адміністраціями та персоналом закладів освіти відпрацьовувався порядок дій при виникненні пожежі та інших надзвичайних ситуацій.

Зокрема увага акцентувалася на тому, щоб закріпити у підростаючого покоління знання з правил пожежної та мінної безпеки, виховати у них відповідальність до власної безпеки та основ безпечного середовища.

Так, 1 вересня фахівці Коростенського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області спільно з керівництвом Народицького ДНЗ "Сонечко" та Ласківської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели навчальну евакуацію із дітьми та педагогічним складом на випадок сигналу «Повітряна тривога».