1 вересня - День знань!

Дата: 01.09.2022 08:39

Дорогі школярі, студенти, батьки та вчителі!

1 вересня традиційно відзначають День знань!

День знань – завжди радісний та тривожний день як для школярів і студентів, так і для їхніх батьків. У мирний час цього дня діти йдуть до шкіл, а ті, хто отримав середню освіту, – до університетів, всі діляться враженнями про літо і приступають до нового навчального року не в онлайн   режимі, а офлайн.

Незважаючи на реалії, які відбуваються в нашій країні, сердечно вітаю Вас з Днем знань і початком навчального року!

Навчальний рік вступає в свої права. Немає свята прекрасніше, ніж свято початку навчання, коли всі раді всі посміхаються. Ми не просто відзначаємо початок нового навчального року, але шануємо працю вчителя і учня, визнаємо важливість і пріоритет знання і науки.

1 вересня - хвилююча подія для вчителів і всіх школярів, особливо для батьків, які вперше проводжають своїх малюків до школи. Попереду у першачків, нова для них ще невідома і повна загадок країна знань.

Малюкам бажаю бути старанними і слухняними, випускникам - щоб їх останній шкільний рік став яскравим і незабутнім, а Вам, шановні вчителі, - здоров'я, терпіння і взаєморозуміння з учнями. Нехай весь навчальний рік буде добрим і успішним для кожного з Вас, а перемога над ворогом дасть можливість жити, навчатися в єдиній і незалежній країні !

В добру путь за знаннями!

Начальник Народицької СВА

Олег ЯРМОЛЮК