З 31-ю річницею Незалежності нашої України!

Дата: 24.08.2022 07:30

Шановні земляки?

Щиро вітаю вас із 31-ю річницею Незалежності нашої України?

День проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року став визначною датою в історії українського народу, поворотною віхою на шляху демократії та суспільного єднання. Це свято кожного з нас – і тих, хто зміцнював та зміцнює суверенітет держави.

2022 рік став роком випробувань та значних втрат. Ворог вирішив відібрати у нас волю, суверенітет та території. Проте у російських загарбників нічого не вийде, бо ми, українці, завжди були волелюбними та незламними. І ми обов’язково переможемо!

На жаль, цього року ми не зможемо святкувати День Незалежності як завжди, адже продовжується героїчна боротьба нашого народу із окупантами. Усі ми кожного дня додаємо значних зусиль, наближуючи нашу перемогу. Щиро дякую усім людям, які роблять значний внесок у життя нашої держави, допомагають нужденним та ЗСУ?!

Бажаю безтурботного і мирного життя в улюбленій країні. Процвітання вам та вашим родинам! Нехай Україна більше ніколи не знатиме скрутних часів! Хай живе вільний народ! ??

Слава Україні!??

Начальник Народицької СВА