«Альбом безбар’єрних рішень» відповідатиме на питання воєнного часу й повоєнної відбудови

Дата: 16.08.2022 10:55

На цьому наголошує громадська організація «Безбар’єрність». «Альбом безбар’єрних рішень» – практичний посібник для усіх, хто хоче і може перетворювати простір навколо на безбар’єрний.

Так, у ньому з’являться рекомендації, які враховують нинішні реалії та безпекові потреби, зокрема:

• на що потрібно звертати увагу під час вибору будівлі для прихистку;
  • які правила світломаскування для волонтерських штабів чи тимчасових шпиталів;
  • який тип і розмір дверей підходить для евакуації поранених тощо.

Як повідомлялося раніше, «Альбом безбар’єрних рішень» створюється в межах ініціативи Першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів».

Проєкт реалізується громадською організацією «Безбар’єрність» спільно з Мінрегіоном у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Розробником Альбому виступає урбан-бюро Big City Lab.

Нагадаємо, що «Альбом безбар’єрних рішень» адаптують до вимог воєнного часу.