У Народицькій громаді закрили підрозділ міграційної служби, де забирати паспорти?

Дата: 09.07.2022 11:20

Фото без описуУправління Державної міграційної служби у Житомирській області закрило більшу частину секторів та відділів у селищах, що раніше були райцентрами. Людям, які подали документи на оформлення паспортів у підрозділах, що нині не працюють, доведеться забирати готові паспорти в інших населених пунктах.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Управління ДМС у Житомирській області від 5 липня 2022 року.

«До уваги громадян, які подали документи для оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у підрозділах, що призупинили роботу! Міграційна служба у Житомирській області надає інформацію про підрозділи, у яких здійснюється видача готових документів», – йдеться у повідомленні.

Інформація про підрозділи, у яких здійснюється видача готових документів:

Перевірити стан оформлення документів можна за допомогою електронного сервісу на офіційному сайті ДМСhttps://dmsu.gov.ua/services/docstate.html

На Facebook-сторінці Міграційної служби Житомирської області 1 липня оприлюднили контакти структурних підрозділів, які надаватимуть послуги.

Так, зазначається, що з 2 липня 2022 року адміністративні послуги на території Житомирської області надаватимуть такі структурні підрозділи міграційної служби:

• Управління ДМС у Житомирській області – 0987090601;

• Бердичівський відділ – 0682421883;

• Богунський відділ – 0985016529;

• Житомирський відділ – 0934964206;

• Коростенський відділ – 0632209367;

• Новоград-Волинський відділ – 0660506833;

• Чуднівський сектор – 0968853123.

Про подальші зміни у роботі підрозділів обіцяють повідомляти додатково на сайті ДМС України та сторінці УДМС у Житомирській області у мережі Facebook.