До уваги місцевих жителів громади!

Дата: 27.06.2022 16:43

Програма грошової допомоги від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді» для місцевих жителів Народицької селищної територіальної громади, які постраждали від війни

Місцеві жителі, які постраждали від поточного воєнного конфлікту (від 24 лютого 2022 року), які проживають у Народицькій селищній територіальній громаді, можуть отримати фінансову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді», якщо вони відповідають таким критеріям:

• їх помешкання пошкоджено або зруйновано через поточний воєнний конфлікт, а також наявний офіційний документ, що підтверджує пошкодження;
  • не отримували жодної грошової допомоги протягом попередніх 3(трьох) місяців від ЖОДНОЇ ГУМАНІТАРНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ.

Після реєстрації відбуватиметься відбір осіб за вказаними критеріями для отримання суми для покриття базових потреб в розмірі 2220 гривень на місяць на кожного члена родини впродовж 3(трьох) місяців одним грошовим  переказом через Ощадбанк.

Один член сім'ї реєструє всіх інших членів сім'ї. Допомога обмежена, тому при реєстрації сім’ям, чиї помешкання пошкоджено чи зруйновано внаслідок поточного воєнного конфлікту, буде надано грошову допомогу. Реєстрація не гарантує отримання грошової виплати.

Для того, щоб зареєструватися на грошову програму, необхідно прийти за адресою ??

????  Для жителів смт.Народичі, с.Селець (при під'їзді людей з с.Ст.Дорогинь, с.Н.Дорогинь, с.Яжберень, с.Латаші також будуть приймати):

смт Народичі, вул. 1 травня, 15а ( приміщення Будинок дитячої творчості )

Час роботи 9:00-16:00 29.06.2022 та

9:00-16:00 30.06.2022 (в разі потреби, термін реєстрації може бути подовжено);

• Для жителів с.Грезля, с.Давидки, с.Радча, с.Н.Радча та с.Ст.Радча:

с.Грезля, вул. Покровська,11 (приміщення Давидківського лісництва)

Час роботи 10:00-16:00 29.06.2022  (в разі потреби, термін реєстрації може бути подовжено);

•  Для жителів с.Залісся, с.Мотійки, с.Христинівка, с.Ст.Дорогинь, с.Н.Дорогинь, с.Яжберень, с.Латаші та с.Славенщина:

с.Залісся, вул. Гагаріна,1 (адмінприміщення старостинського округу)

Час роботи 10:00-16:00 30.06.2022  (в разі потреби, термін реєстрації може бути подовжено);

•  Для жителів с.Базар, с.Сухарівка,  та с.Рубежівка:

с.Базар, вул. Шевченка,98 (адмінприміщення старостинського округу)

Час роботи 10:00-16:00 01.07.2022  (в разі потреби, термін реєстрації може бути подовжено);

•   Для жителів с.В’язівка, с.Закусили :

с.В’язівка , вул. Шосейна,19 (приміщення ФП)

Час роботи 10:00-16:00 01.07.2022  (в разі потреби, термін реєстрації може бути подовжено).

Під час реєстрації потрібно буде надати інформацію з оригіналів документів, зокрема:

• паспорт кожного члена родини, свідоцтво про народження кожної дитини;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) особи, яка реєструється;
  • документ, що підтверджує пошкодження помешкання.

Після реєстрації обробка даних триватиме максимум 3-4 (три-чотири) тижні. Якщо вас відібрали для отримання допомоги, ви отримаєте SMS з банку.

Відгуки про процес реєстрації, якість виконання програми та інші питання, звертайтеся на «гарячу» лінію - 0 800 210 174 (Понеділок – П’ятниця з 9.00 до 17.00) або надіслати листа на електроннуу адресу hotline.ukr@peopleinneed.cz.