Закликаємо громадян не спалювати суху рослинність та сміття!

Дата: 21.05.2022 09:06

Закликаємо громадян не спалювати суху рослинність та сміття!

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто. Здавалося б обізнаність багатьох громадян з правилами пожежної безпеки повинна попереджувати такого роду випадки, але практика доводить протилежне.

19 травня з метою попередження пожеж в природних екосистемах працівниками Коростенського районного управління Головного управління ДСНС України у Житомирській області провели відпрацювання в с.Закусили та с. Жерев Народицької ОТГ Коростенського району. Під час бесід громадянам також нагадувався порядок дій при виявлені вибухонебезпечних предметів.

Закликаємо громадян не спалювати суху рослинність та сміття. Пам’ятайте, окрім шкоди, що буде завдана довкіллю та здоров’ю людей, порушник нестиме відповідальність за свої дії.