Бережіть житло і себе, дотримуватись правил пожежної безпеки!

Дата: 16.05.2022 16:42

14.05.2022 р. на пункт зв’язку 14 ДПРЧ 3 ДПРЗ  надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Гута Ксаверівська. На місце пожежі направлено відділення в складі 5 чол. особового складу. По прибутті до місця виклику було встановлено, шо вогнем повністю  охоплено житловий будинок, господарський  хлів та літню кухню.  Гасіння  пожежі ускладнило  поширення вогню по всій площі дерев’яних будівель на момент прибуття в результаті пізнього повідомлення про пожежу, великої відстані до місця пожежі.

Врезультаті  вогнем були знищені будівлі домогосподарства.

Проведеною перевіркою за фактом пожежі було встановлено, що  ймовірною причиною виникнення пожежі стало коротке замикання електричної мережі в житловому будинку.

Фото без описуФото без опису

Щоб запобігти виникнення пожежі у власному помешканні звертаємось з проханням дотримуватись певних правил пожежної безпеки:

не паліть у ліжку;

слідкуйтеза станом та справністю електромережі, слід вчасно проводити  ревізію електропроводки, утримувати в справному станірозетки, вимикачі, рубильники та інші  електроприлади;

не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами;

намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;

подбайте про захист помешкання при користуванні пічним та газовим опаленням. Дотримуйтесь норм встановлення та правила користування;

не використовуйте неякісні, саморобні та несертифіковані побутові електроприлади;

контролюйте справність електро та газоприладів, які використовуєте.

йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування;

Тільки дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш будинок від пожежі! Бережіть себе та своїх близьких!

При виникненні пожежі негайно викликайте рятувальників за номером телефону«101», адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!