День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2022 10:00

Фото без описуДорогі ветерани та жителі громади!

• Сьогодні День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників та на жаль, ми відзначаємо 77 річницю в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України.
  • Однією із найбільш кривавою та жорстокою в історії людства називають Другу світову війну. По різним даним вона забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей, з них близько 14,5 млн. українців.
  • Ми щиро вшановуємо своїх визволителів, які героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі, пам’ять вбитих на полях боїв та в мирних містах, закатованих в концтаборах людей, всіх тих, кого торкнулась війна – остарбайтерів, підпільників, дітей війни, цивільних, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися через наші міста і села.
  • Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу в ім'я європейського майбутнього рідної Батьківщини.

• Сьогодні, на тлі військової агресії керівництва кремля, країни Європи знову об’єдналися заради миру та демократичного розвитку. І дуже символічним є те, що українці разом з усіма європейськими народами стоять по один бік, відстоюючи спільні цінності та цивілізоване майбутнє.

Разом ми переможемо!

Слава Україні!