Компенсація витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану внутрішньо переміщену особу

Дата: 15.04.2022 13:37

Роботодавці зможуть отримувати компенсацію витрат на оплату праці за кожну працевлаштовану внутрішньо переміщену особу. Компенсація витрат надається у розмірі 6500 гривень щомісяця упродовж 2 місяців з дня працевлаштування.

Компенсація надається за кожну працевлаштовану особу, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на період воєнного часу та протягом 30 календарних днів після його скасування або припинення.

Для отримання компенсації роботодавець не раніше, ніж через 5 календарних днів після працевлаштування особи має подати заяву або до центру зайнятості, або через Портал Дія.

Регіональний центр зайнятості здійснює перерахування коштів роботодавцю за перший місяць роботи працівника протягом 5 робочих днів після прийняття рішення щодо надання компенсації витрат. Для отримання компенсації витрат за другий місяць роботодавець має підтвердити продовження зайнятості осіб.

Детальніше про це читайте у Постанові Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331  за посиланням: https://bit.ly/3NdT27g

#БПД

#ПравоваДопомога

#LegalAid