Вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 21.03.2022 09:00

Шановні працівники житлово-комунального господарства! Дорогі ветерани цієї стратегічної галузі!

Ваша клопітка праця завжди починалася в той час, коли більшість мешканців громади ще не прокинулась, а завершувалася, коли більшість вже спали. Саме завдяки вашим старанням наші жителі навіть попри пориви в мережі мали у домівках воду та комунальні зручності. Не було проблем з побутовим сміттям, епоху стихійних сміттєзвалищ змінили сучасні контейнери для відходів. Ми ходили по дійсно чистих та справді освітлених вулицях. І за це традиційно дякували і вітали Вас, дорогі наші комунальники, кожної третьої неділі березня. Нажаль, цього березня лунають не оплески вашим натрудженим рукам. І ваше вчорашнє професійне свято разом з іншими ми відзначатимемо вже після довгоочікуваної перемоги.

Проте, саме сьогодні, у цей складний для всієї країни час, коли ворог випробовує нас на стійкість, коли вся економіка відчуває труднощі і спрямована на підвищення обороноздатності держави та соціальний захист населення – ваша праця надзвичайно важлива і помітна. Від неї залежить не просто комфорт, а життєдіяльність громади, адже ви, ризикуючи подекуди своїм життям, тримаєте не менш важливий комунальний фронт.

Шановні працівники КП “Народичікомунсервіс” та

КП “Комунальник”!

Кожен з Вас робить усе можливе, щоб наблизити перемогу! І кожен з нас бачить та цінує вашу нелегку щоденну роботу. Особливо сьогодні.

Від імені виконавчого комітету та депутатського корпусу селищної ради, від імені жителів нашої громади висловлюю вам щиру вдячність та бажаю нарешті мирного неба, злагоди і благополуччя!

Будьте здорові, і бережіть себе!

Все буде Україна!

Секретар селищної ради