З тяжким сумом повідомляємо...

Дата: 27.02.2022 10:33

Фото без описуЗ тяжким сумом повідомляємо, що вчора, поблизу Яжбереня, внаслідок сутички з диверсійно-розвідувальною групою російського окупанта, виконуючи свій професійний обов’язок та захищаючи нашу рідну землю загинули Володимир СОЛОДЧУК та Іван ГЕРАЇМЧУК. Ще троє наших захисників отримали поранення. Народицька селищна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійних.

Ми не забудемо. Ми не пробачимо.

Слава Україні!

Героям Слава!

Секретар Народицької селищної ради

Олег ЯРМОЛЮК

У м. Овручі 26 лютого 2023 року працівники місцевого відділу поліції вшанували пам'ять загиблих колег Володимира Солодчука та Івана Гераїмчука хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки.

Також поминальні візити правоохоронці здійснили до місць поховань загиблих колег у Народицькій та Станишівській громадах Житомирщини, де вклонились світлій пам'яті Героїв.

41-річний майор поліції Володимир Солодчук, заступник начальника сектору поліцейської діяльності №1 Коростенського РУП та 40-річний майор поліції Іван Гераїмчук, інспектор з реагування патрульної поліції СПД №1 Коростенського РУП загинули у перші дні повномасштабної війни рф проти України під час виконання службових обов'язків на півночі Житомирщини.

Указом Президента України обидва були нагороджені орденами «За мужність» III ступеня (посмертно).