Увага, конкурс! Розпочато роботу з розробки нових розділів «Альбому безбар’єрних рішень»

Дата: 23.02.2022 12:37

Фото без описуГромадська організація «Безбар’єрність» оголошує конкурс на запит цінових пропозицій на закупівлю послуг із розробки нових розділів «Альбому безбар’єрних рішень»

«Здавалося б, не так давно вийшов перший розділ Альбому, і ось ми уже шукаємо підрядника на розробку нових розділів» – зазначають в організації.

Йдеться про такі розділи:

другий – про вуличну інфраструктуру;

третій  – про громадський простір;

четвертий – про громадські будівлі та споруди.

Оголошення про запит цінових пропозицій на закупівлю послуг, детальна інформація про предмет закупівлі, критерії відбору, строки надання послуг – за посиланням: https://bit.ly/3sRvFac

Зверніть увагу! Подати запити на уточнення або запитання щодо закупівель можна до 05 березня 2022 року.

Подання пропозицій – з 22 лютого по 09 березня 2022 року.

Нагадаємо, «Альбом безбар’єрних рішень» – практичний посібник для всіх, хто хоче і може перетворювати простір навколо на безбар’єрний. Він рекомендує та на прикладах ілюструє, як міське середовище може бути дружнім до різних користувачів, зокрема й батьків з маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю.

«Альбом безбар’єрних рішень» створюється в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Проєкт реалізується громадською організацією «Безбар’єрність» спільно з Міністерством розвитку громад та територій України у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.