Розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2022 рік

Дата: 21.02.2022 11:17

Фото без описуНаказом Міністерства соціальної політики України від 31.01.2022 р. №50 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15.02.2022 р. за № 207/37543) «Про встановлення розмірів грошової компенсації вартості продуктів харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2022 рік»,  затверджено розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорій 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2022 рік.

У Житомирській області розміри грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорії 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2022 рік становить:

1 категорія – 509 гривень 00 копійок;

2 категорія – 254 гривні 50 копійок.

Перерахунок розміру грошової компенсації вартості продуктів харчування для громадян, віднесених до категорії 1 і 2 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи буде здійснено із січня 2022 року та включено у відомість березня 2022 року.

Управління соціальної політики

Коростенської РДА