Відсьогодні набирає чинності наказ про відсторонення від роботи нових категорій працівників, які не зробили обов’язкове для них щеплення від COVID-19

Дата: 31.01.2022 15:41

31 січня набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021-го, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, до списку тих, хто підлягає обов’язковій вакцинації проти COVID-19 на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, додаються працівники:.

? органів місцевого самоврядування;

? закладів охорони здоров’я державної та комунальної форм власності;

? комунальних підприємств, установ та організацій.

Працівники цих установ, які не отримали принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19, мають бути відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Це не стосуватиметься тих людей, які мають абсолютні протипоказання до вакцинації проти COVID-19 та отримали медичний висновок для підтвердження цього.

Вакцинуватися можна у найближчому центрі/пункті вакцинації. Перелік адрес та контактів на  https://vaccination.covid19.gov.ua/list. Захистіть себе та своє оточення — вакцинуйтесь!