Велике будівництво на Житомирщині: в обласному протитуберкульозному диспансері триває облаштування інфекційного відділення

Дата: 10.01.2022 09:49

Фото без описуУ рамках програми Президента України “Велике будівництво” реалізується проєкт із реконструкції лікувального корпусу обласного протитуберкульозного диспансеру під інфекційне відділення.

Інфекційне відділення, яке за планом спеціалізуватиметься на гострих кишкових та повітряно-крапельних інфекціях, буде забезпечене новітнім обладнанням, лікувальною та діагностичною апаратурою.

Також у закладі передбачається наявність спеціалізованих майданчиків для дезінфекції транспортних засобів приймального відділення та місце для кисневого пункту.

Як наголошує МОЗ України, на сьогодні створення безбар’єрного середовища для пацієнтів є одним із пріоритетних принципів роботи всієї медичної системи, саме тому ремонтні роботи проводяться з урахуванням всіх вимог інклюзії.

Загальна вартість робіт становить – понад 48 млн грн.