Привітання з Новим 2022 роком!

Дата: 31.12.2021 21:58

Фото без описуШановні жителі Народицької територіальної громади! Дорогі земляки!

Ось і завершується 2021 рік, і ми знову перегортаємо сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте особисто та від імені виконавчого комітету і депутатського корпусу Народицької селищної ради привітати вас з прийдешнім Новим роком!

Новий рік – це межа між минулим і майбутнім. І, як завжди, сьогодні ми згадуємо, який був рік минулий і плекаємо надії на рік прийдешній. Надії на те, що принесе він нам радість, мир і віру, що наші рідні та близькі будуть здоровими, робота – успішною, а доля – прихильною.

Хай же цей 2022 рік додає усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та  достатком ваші оселі!

Зі святом! З Новим роком!

З повагою секретар селищної ради Олег Ярмолюк