Освітній курс «Безбар’єрна грамотність». Долучайтеся до перегляду на «Дія.Цифрова освіта»

Дата: 28.12.2021 09:07

Фото без описуЩо таке безбар’єрність? Які основні її принципи? Кого вона стосується? Відповіді на ці питання дає освітній курс «Безбар’єрна грамотність» на Дія.Цифрова освіта

«Коли на рівні держави впроваджуються нові підходи, виникає необхідність в освітніх продуктах, які пояснюють нову суспільну норму. Тому, коли за ініціативою першої леді Олени Зеленської безбар’єрність стала частиною державної політики, виникла необхідність створити серіал «Безбар’єрна грамотність», – зазначила Радниця – Уповноважена Президента України з питань безбар’єрності.

У 8-ми серіях тривалістю 6-10 хвилин розповідається про безбар’єрність та все, що з нею пов’язано, на прикладі повсякденних життєвих ситуацій.

Долучайтесь до перегляду за посиланням:  https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy

Курс Мінцифри створено в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської в партнерстві з Радницею – Уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності, ГО «Безбар’єрність», представниками громадянського суспільства та експертами за підтримки проєкту UNDP Ukraine / ПРООН в Україні «Права людини для України», що фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree