Заступниця міністра Марія Карчевич розповіла, як працюватимуть центри масової вакцинації на новорічні свята

Дата: 23.12.2021 15:52

Фото без описуУ перші дні нового року усі центри та пункти масової вакцинації, які проводять щеплення від COVID-19, будуть зачиненими. Про це під час брифінгу заявила заступниця Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич.

“Пункти та центри вакцинації населення проти COVID-19 1 та 2 січня працювати не будуть. У перші дні після святкування Нового року ми даємо можливість відпочити медичним працівникам. Водночас в решту інших днів пункти вакцинації працюватимуть за звичайним розкладом”, — пояснила Марія Карчевич.

На сьогодні в Україні створено понад 1 400 мобільних бригад, більше ніж 3 300 пунктів щеплення та понад 500 центрів вакцинації.

Заступниця Міністра нагадала, що дізнатися графік роботи та записатися на щеплення можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua або через контакт-центр МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Не відкладайте щеплення проти COVID-19 на післясвятковий період. Вакцинуйтеся, щоб наступний рік приносив вам тільки приємні несподіванки.