Низький уклін пам’яті ліквідаторів

Дата: 14.12.2021 10:05

Фото без описуСьогодні вшановуємо тих, хто ціною героїчних зусиль зупинив чорнобильську ядерну катастрофу. Цього грудневого дня 35 років тому відбулася здача в експлуатацію об’єкту “Укриття” – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

Для нас з вами Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Ціною життя і здоров’я під великими дозами опромінення герої-ліквідатори зупинили невидимого ворога.

На жаль, не всі вийшли з того пекла живими, багатьох не стало згодом.

Ми висловлюємо велику шану ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. Низько схиляємо голови перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов'язок перед рідною землею і перед рідним народом. Їх подвиг є яскравим свідченням того, що лише ми самі, спроможні відвести біду від нашого дому, від кожного мешканця нашої землі і наших нащадків.

Секретар селищної ради Олег Ярмолюк та заступник селищного голови Наталія Бортник вшанували па’мять героїв-ліквідаторів квітами до пам’ятного знаку в Свято-Миколаївському парку.