Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням за рахунок коштів обласного бюджету за Програмою соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік

Дата: 26.11.2021 12:07

Суб’єкт отримання пільги (послуги)

Особи, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил та яким установлено статус учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни відповідно до пунктів 19 – 20 частини першої статті 6 та пунктів 10-14 частини другої статті 7, статті 16¹ Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також члени сімей, зазначених в абзаці 4-8,14 пункту 1 статті 10 цього ж Закону.
Особливості отримання пільги (послуги): Надається незалежно від відомчого перебування на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням

Перелік документів, необхідних для отримання пільги (послуги)

- Заява встановленого зразка (додаток 1 до Порядку);

- копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я, по-батькові, назву уповноваженого органу, що його видав, та дату видачі документу;

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків (не надається фізичними особами, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного  номеру облікової картки платника податків і мають відмітку в паспорті);

- копія посвідчення учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни або члена сім’ї загиблого. У разі відсутності даних посвідчень - документ, що засвідчує участь у антитерористичній операції або операції об’єднаних сил;

- санаторно-курортна картка (форма № 072/о ), затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 28.07.2014 № 527.

Порядок отримання пільги (послуги)

1. Звернутися до сімейного лікаря для отримання електронного  направлення на консультацію до лікаря за профілем захворювання.

2. Оформити медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о.

3. Пройти експрес – тест на COVID-19 у сімейного лікаря  (результат тесту  дійсний 72 години).

4. Звернутися з пакетом документів (електронне направлення, медична довідка, результат експрес – тесту, паспорт, ідентифікаційний код, пільгове посвідчення) до реєстратури обласної поліклініки для оформлення відповідної  медичної карточки.

5. Після оформлення медичної картки звернутися до каб. 221 (з 9-00 год. до 15-30 год) обласної поліклініки для отримання направлення на санаторне - курортне лікування.

Строк надання пільги (послуги):  Один раз на рік строком на 21 день
Результат надання пільги (послуги): Отримання санаторно-курортне лікування у затвердженому Департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації переліку закладів Житомирської області, які надають послуги з санаторно-курортного лікування.
Інформація про платність або безоплатність надання послуги Безоплатно в межах встановленої граничної вартості путівки
Нормативно-правові акти,
що регулюють порядок надання пільги (послуги)

Закон України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту», Програма соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС  та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік , затвердженої рішенням облради від 24.12.2020   № 31  (в редакції від 27.05.2021 № 77).