ІІ Всеукраїнський Форум “Право&Свідомість:30 років Незалежності”

Дата: 26.11.2021 10:18

Координаційний центр запрошує взяти участь у II Всеукраїнському Форумі « Право&Свідомість: 30 років Незалежності» : 22:11:2021 - 20 хвилин ЖитомирКоординаційний центр з надання правової допомоги запрошує фахівців з правопросвітництва та представників ЗМІ взяти участь у ІІ Всеукраїнському Форумі «Право&Свідомість: 30 років Незалежності», що відбудеться 10 грудня 2021 року.

Захід проходитиме у змішаному форматі офлайнна базі правових клубів «PRAVOKATOR» у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові та онлайнза допомогою телемосту. Час проведенняз 9:00 до 19:00.

Мета Форумуузагальнення та обмін кращими практиками правопросвітництва, а також визначення пріоритетів правопросвітницької діяльності системи безоплатної правової допомоги.

Тематика Форуму
На базі кожного з 5 правових клубів «PRAVOKATOR» проходитиме панельна дискусія, присвячена окремій темі:
Київ: правопросвітництво у сфері земельних відносин, презентація результатів соціологічного дослідження щодо готовності землевласників та землекористувачів до впровадження земельної реформи

Харків: безбарєрністьнова суспільна норма Дніпро: захист прав та інтересів дітей

Львів: правопросвітництво щодо протидії домашньому та гендерно-обумовленому насильству

Одеса: альтернативні способи вирішення спорів

Очікується, що у Форумі візьмуть участь правозахисники, адвокати, фахівці системи БПД усієї країни, міжнародні партнери, представники громадських організацій та ЗМІ.
Напрацювання Форуму будуть використані для визначення стратегічних пріоритетів правопросвітництва системи безоплатної правової допомоги з урахуванням сучасних реалій, підготовки рекомендацій до оновленої правопросвітницької стратегії, впровадження нових форм правопросвітництва, розроблення інструментарію правопросвітницької діяльності для громад тощо.

Реєстрація та умови участі
Для участі у Форумі офлайн і онлайн потрібно зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/3Ci1lZ7
Реєстрація для спікерівдо 26 листопада, 18:00.
Реєстрація для слухачівдо 5 грудня, 18:00.
Після реєстрації на участь офлайн на вказану пошту надійде лист-підтвердження.

Форум проводитиметься з дотриманням правил проведення масових заходів під час карантину. Зокрема, всі учасники, що братимуть участь офлайн, повинні мати документ про повний курс вакцинації проти COVID-19 або негативний ПЛР-тест чи експрес-тест на COVID-19, чинний 72 години, або документ про одужання від COVID-19. Дотримання маскового режимуобовязкове.

Проект програмина нашому сайті за посиланнямhttps://bit.ly/3DB5IzX

За інформацією Координаційного центру з надання правової допомоги.?

Оксана Сергієнко -  фахівчиня Коростенського МЦ з надання БВПД