Наталія Остапченко: Єдиним дієвим способом стримування пандемії коронавірусу залишається вакцинація

Дата: 22.11.2021 16:01

Фото без опису22 листопада, під час щоденного брифінгу щодо епідемічної ситуації в області перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко закликала жителів області вакцинуватися проти коронавірусу, аби вберегти своє життя та пришвидшити вихід із «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Вона повідомила, що протягом останнього тижня спостерігається зниження кількості госпіталізацій. Так, у медичних установах Житомирщини, які надають допомогу хворим на коронавірусну хворобу, зайнято близько 51,1% ліжок, але деякі заклади охорони здоров’я заповнені майже на 70 %.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА,  сьогодні у стаціонарах лікуються 1430 хворих із підтвердженим діагнозом коронавірус, з яких кисневу підтримку отримують 1064 людини, а під апаратами ШВЛ – 54.

Також перша заступниця голови ОДА зазначила, що 87,3 % пацієнтів із важким перебігом хвороби, які сьогодні знаходяться на у лікарнях області, – невакциновані.

Крім того, Наталія Остапченко наголосила, що вакцинація проти COVID-19 залишається єдиним дієвим способом подолання пандемії у поєднанні з застережними заходами.

Нагадаємо, що станом на 22 листопада від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 700 792 особи.

За минулу добу, 21 листопада, у Житомирській області зареєстровано 385 нових лабораторно підтверджених та 17 летальних випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.