Велике будівництво на Житомирщині: відновлено міст через річку Случ у селі Чижівка

Дата: 18.11.2021 15:48

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» відновлено міст через річку Случ, що на км 92+351 автомобільної дороги Р-49 Васьковичі – Шепетівка. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг в Житомирській області.

Відповідно до проєкту, на об’єкті: проведено демонтажні роботи; влаштовано монолітні ригелі шафової стінки; збірні перехідні плити; змонтовано балки прогонової будови (12 та 33 м); улаштовано монолітну плиту; гідроізоляцію; влаштовано дорожній одяг; монолітні тротуари; деформаційні шви; встановлено бар’єрне, перильне огородження на мосту; укріплено укоси конусів монолітним бетоном.

Довжина мосту — 102,7 погонних метрів з габаритами проїзду 9,5 м та двома тротуарами по 0,75 м.

Автомобільна дорога Р-49 — шлях регіонального значення, що проходить територією Житомирської та Хмельницької областей через Васьковичі – Шепетівку. Протяжність на території Житомирщини – 134,2 км.