Адмінприміщення по Св’ято-Миколаївській – знову з газом

Дата: 18.11.2021 12:04

За  Конституцією кожен з наФото без описус має право на належні, безпечні і здорові умови праці. При цьому забезпечити такі умови має роботодавець, який зобов’язаний створити на робочому місці умови праці відповідно до нормативно-правових актів. Важливе місце серед таких умов посідає мікроклімат приміщень, який має забезпечувати відчуття теплового комфорту та створювати умови для високого рівня працездатності.

Завдяки порозумінню селищної ради з АТ “Житомиргаз”, секретарю селищної ради Олегу Ярмолюку вдалося вирішити питання опалення в адмінприміщенні по вул. Свято-Миколаївській, 175 (колишня селищна рада).

Тож тепер працівникам, зокрема і державної служби зайнятості (на фото) яким минулої зими доводилося надавати послуги у неопалювальному приміщенні ледь не при 0 градусів, більше не доведеться щохвилини відігрівати замерзлих рук.