На порядку денному: виїзні наради та виробничі питання

Дата: 18.11.2021 11:47

Фото без описуНа початку тижня секретар селищної ради Олег Ярмолюк взяв участь у виїзній нараді щодо проведення заходів до 100-річчя Другого Зимового походу Армії УНР та 100-тих роковин розстрілу вояків Армії УНР біля с. Базар.

За участю керівництва району та області, зокрема – заступника голови ОДА Юрія Денисовця та заступника голови облради Володимира Ширми, а також представників Українського інституту національної пам’яті – начальника відділу обліку та збереження місць пам’яті Павла Подобєда, Генштабу ЗСУ та ряду міністерств, на території меморіального комплексу воїнів армії УНР обговорили всі необхідні умови для безпечного проведення заходу за участю вищого керівництва держави та погодили ряд організаційних питань. Нагадаємо, 100 років тому, 17 листопада 1921 р., відбувся останній бій національно-державницьких сил із московським більшовизмом. Трагедія поблизу містечка Базар завершила збройну боротьбу українців за незалежність.

Фото без описуФото без опису

Того ж дня секретар селищної ради Олег Ярмолюк вирішив чергове виробниче питання, яке стосувалося роботи діловодів у Сухарівці і Базарі, та облаштування робочого місця новопризначеного діловода в Межилісці – Ганни Євгенівни Конюх. Завдяки цьому жителям Межиліски, Гуто-Мар’ятина та інших навколишніх сіл тепер не доведеться їхати за довідкою в Народичі – все необхідне можна отримати у діловода.