Центри масової вакцинації населення на Житомирщині повинні працювати безперебійно

Дата: 16.11.2021 09:09

15 листопада, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів онлайн-нараду з представниками громад та райдержадміністрацій Житомирщини щодо недопущення збою у роботі центрів масової вакцинації регіону.

Зокрема голова облдержадміністрації наголосив, що центри масової вакцинації повинні працювати щодня чітко за визначеним графіком та надавати безперешкодну можливість жителям області вакцинуватися.

«На Житомирщині виявлено факти нестабільної роботи певних центрів вакцинації. Наголошую, що подібним ситуаціям не місце в умовах наростаючої загрози пандемії COVID-19 у регіоні. Всі центри повинні й будуть працювати відповідно до затверджених графіків. Люди повинні мати безперешкодний доступ до вакцинації, аби захистити своє здоров’я», — наголосив Віталій Бунечко.

Крім того, під час наради учасники обговорили стан вакцинації у громадах області.

Нагадаємо, що сьогодні під час онлайн брифінгу щодо епідемічної ситуації у Житомирській області Віталій Бунечко зазначив, що  90 % пацієнтів із важким перебігом захворювання на COVID-19 – невакциновані.

Станом на 15 листопада від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 648748 осіб.