Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Народиччини!

Дата: 09.11.2021 09:48

Вам випала почесна міФото без описусія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує нашу рідну культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність отчому краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Саме культура, фундаментом якої є народна, насамперед, сільська творчість –  повинна стати одним із ключових факторів соціально-економічного зростання. Це безпосередньо стосується роботи сільських будинків культури і клубів, оскільки життя вимагає від їх працівників чіткого бачення перспективи розвитку своєї справи, генерування нових ідей та ініціативи, конкретної повсякденної роботи. Тож, передусім, низький уклін вам, клубні працівники!

Щиросердно вітаємо з професійним святом та висловлюємо глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва нашої громади за самовіддану, подвижницьку працю. Хай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість  натхнення і життєвих перемог.

Хай щастить вам усім у творчості і особистому житті. Зі святом!