Майже 2,7 тис. шкіл досягли показника вакцинації у 100% серед працівників

Дата: 08.11.2021 16:22

За оперативними даними на сьогодні, 8 листопада 2021 року, принаймні однією дозою від COVID-19 вакциновано майже 93% працівників шкіл. Двома дозами щеплено понад 492 тис. працівників закладів загальної середньої освіти, або 76,2%. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Найбільшу кількість вакцинованих хоча б однією дозою працівників шкіл демонструють:

• Хмельницька область – 99%;
  • Миколаївська – 97,5%;
  • Київська – 97,4%;
  • Харківська – 96,8%;
  • Донецька – 96%.

«За дистанційною формою навчання працюють понад 7,3 тис. шкіл. Найбільше таких ЗЗСО на Одещині – 668 та Волині – 547. Водночас деякі школи, які потрапили до «червоної» зони, досягли показника вакцинації у 100% серед освітян, і працюють у звичному режимі – таких майже 2,7 тис.», – зазначив Сергій Шкарлет.

На канікулах перебуває майже тисяча ЗЗСО, найбільше таких на Харківщині – 285, Рівненщині – 213 та Миколаївщині – 113.

Очно продовжують працювати понад 5,3 тис. шкіл. Рекордна кількість таких на Вінниччині – 640, Тернопільщині – 632, Закарпатті – 575.

«Всеукраїнська вакцинальна кампанія триває. Дякую колегам за відповідальність та згуртованість, спільними зусиллями ми повертаємось до безпечного та звичного режиму навчання. Вкотре хочу наголосити: вакцинація – єдиний і найдієвіший спосіб знизити ризики захворювання на COVID-19 та убезпечити себе від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби», – підкреслив Міністр.

Нагадаємо, профілізацію старшої школи позитивно оцінюють 71% українців.