Голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк ознайомився з закінченням ремонту автодороги

Дата: 02.11.2021 15:00

Основне завдання проєкту Президента України “Велике будівництво” — масштабна розбудова якісної інфраструктури України.

Це дороги та мости, школи й дитячі садочки, центри екстреної медичної допомоги та амбулаторії, стадіони та пам’ятки культури.

Нещодавно програма Президента Велике будівництво дійшла до Лугинської територіальної громади Коростенського району.

Яскравим прикладом виконаної цьогоріч роботи є ділянка автомобільної дороги загального користування місцевого значення (С 060906) Лугини – Бовсуни – Солов’ї.

Дорога перебувала у незадовільному стані з аварійними ділянками. Завдяки ремонту відновлено найгіршу ділянку дороги та покращено транспортне сполучення. Слідкуємо за будівництвом разом!

Ірина Вознюк, начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Коростенської РДА