Будьте обережні з вогнем!

Дата: 26.10.2021 10:45

26 жовтня о 2 год 14 хв надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в с. Отруби. По прибуттю до місця виклику було встановлено загорання в житловій кімнаті будинку, вогонь поширився на покрівлю. За інформацією очевидців, в будинку знаходилась господарка із сином. Близько 3-ої год використовуючи апарати захисту рятувальники виявили та евакуювали з приміщень будинку потерпілого із ознаками отруєння чадним газом та обвуглене тіло господарки.

Проведеною перевіркою за фактом пожежі встановлено, що осередком виникнення пожежі є ліжко в житловій кімнаті будинку.  Ймовірна причина пожежі – необережність під час паління загиблою. На даний час потерпілий перебуває в стабільно-важкому стані в реанімаційному відділенні Овруцької міської лікарні.

Пам’ятайте: дотримання правил безпеки життєдіяльності доступне кожному – тож зробіть усе можливе, щоб зберегти життя та здоров’я: своє та ваших рідних і близьких!