Увага! Тренінг для малих та середніх агровиробників

Дата: 19.10.2021 10:43

Ефективна протидія рейдерству: критикуєш – пропонуй | Український інститут  майбутньогоУ зв’язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення надзвичайно актуальною стала протидія проявам рейдерства – незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами – в аграрній сфері.

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи від “Програми USAID аграрної та сільського розвитку (АГРО)”. Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству запрошуємо доєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників області, під час якого будуть опрацьовані:

- актуальні зміни у сфері земельного законодавства;

- актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів;

- систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили;

- можливість доступу до публічних реєстрів та кадастрів.

Тренінг буде проведений в on-line режимі з використанням платформи Zoom 27.10.2021р о 10:00. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням  до 18.10.2021

Посилання на приєднання до on-line тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси, вказані при реєстрації, за 3 дні до проведення заходу. З питань проведення звертатись до Анастасії Куриленко, тел.: 0930146462