Шановні жителі Народицької територіальної громади! Шановні захисники України!

Дата: 14.10.2021 09:18

Фото без описуУ світлий День Покрови Пресвятої Богородиці ми  відзначаємо День захисника України – свято, започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників нашого суверенітету та територіальної цілісності. Окроплене кров’ю та освячене вірою, це свято воістину всенародне, адже наш народ завжди давав достойну відсіч загарбникам і відстоював рідну землю.

Всі ті, хто брав участь у визвольних змаганнях і хто вів смертельний двобій із нацизмом, хто брав участь у локальних воєнних конфліктах і миротворчій діяльності, хто несе сьогодні нелегку військову службу, і хто загинув за час неоголошеної війни на сході України, поповнив ряди Героїв Небесної: обов’язок кожного з нас завжди пам’ятати їх – героїв, які життя віддали, захищаючи Україну. Не маємо також права забувати їх осиротілі родини і тих, хто вижив та потребує нашої з вами підтримки і допомоги.

Дорогі захисники Української держави! Спадкоємці високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців нацизму – ваша мужність і патріотизм уже здобули нашу повагу і вдячність народу України. Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, від імені жителів нашого рідного краю сердечно вітаю всіх вас, наші оборонці, і бажаю незламної волі, надійного родинного тилу і міцного-міцного здоров’я! Хай надихає вас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє нетлінна сила Покрови Пресвятої Богородиці!

Слава Україні! Слава її захисникам!

Лідія Бученко, селищний голова