Про результати розгляду запитів на інформацію, які надійшли на адресу Народицької селищної ради протягом січня-вересня 2021 року

Дата: 13.10.2021 13:45

Про результати розгляду запитів на інформацію, які надійшли на адресу  Народицької селищної ради протягом

січня-вересня 2021 року

Робота із запитами на інформацію проводиться згідно з вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації» .

З січня по вересень 2021 року до селищної ради  надійшло 12 запитів на інформацію, в яких порушено 29 питань, що відповідає кількості  запитів у відповідному періоді 2020 року . Серед них: від фізичних осіб – 9 запитів; від юридичних осіб –1 запит; від об`єднань громадян без статусу юридичної особи – 2 запити.

Електронною поштою надійшло – 6 запитів або 50 %, та особисто – 6 запитів  або 50%.

Результати розгляду запитів на інформацію:

задоволено – 12 запитів або 100 % від загальної кількості.

Запити, які надійшли до селищної ради , групуються за такими видами інформації: соціологічна – 1 запит; довідково-енциклопедична – 9 запитів та статистична – 2 запитів.

Найбільш запитувана інформація щодо :

• про земельні ділянки комунальної власності  – 7 запитів ( 58 %)
  • посадових осіб селищної ради  – 1 запит ;
  • питання комунальної власності – 2 запити ;
  • різні питання соціально-економічного розвитку – 2 .

Усі запити на отримання інформації розглянуті відповідно до вимог чинного законодавства. Порушень терміну розгляду не встановлено.