Створюємо ліси разом!

Дата: 09.10.2021 11:47

Працівники селищної ради очолювані селищним головою Лідією Бученко на запрошення лісівників ДП “Народицький спецлісгосп” долучилися до акції “Створюємо ліси разом”, метою якої є поширення знань про ліси та їх важливість, збільшення лісистості нашої країни та підвищення екологічної свідомості громадян.

Отримавши майстер-клас від інженера лісових культур та об’єднавши зусилля з військовослужбовцями відділу прикордонної служби “Овруч”, представниками Державної екологічної інспекції Поліського округу і ГО “Відродження та захист Полісся”, службовці висадили майже 10 тисяч сіянців сосни, берези та дуба на 1,6 га в Радчанському лісництві.

У рамках програми Президента “Зелена країна” за три роки лісівники планують висадити мільярд нових дерев, а за десять – збільшити площу лісів на мільйон гектарів. Цьогоріч основні заходи з реалізації програми, за умови  сприятливих погодних умов для висаджування дерев, сіянців та саджанців, триватимуть до 30 листопада, тож долучитися до масштабного озеленення може кожен, варто лише зареєструватись на https://zelenakraina.gov.ua/.Фото без опису