До відома постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи 1 категорії та батьків дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи

Дата: 28.09.2021 12:52

Фото без описуДо 15 жовтня 2021 року проводиться прийом документів  для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування  чи  на отримання компенсації замість санаторно-курортної путівки  на 2022 рік.

Громадяни, віднесені до категорії 1 подають:

- заяву про взяття на облік за  встановленою формою;

- довідку  для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою    070/0;

- копію посвідчення громадянина, віднесеного до категорії 1 (із вкладкою за наявності);

- копію паспорта;

- копію ідентифікаційного коду.

Один з батьків дитини з інвалідністю  або особа, яка їх заміняє подають:

- заяву про взяття на облік для отримання путівки за встановленою формою;

- копію посвідчення  дитини з інвалідністю  (із вкладкою);

- копію свідоцтва про народження  або копію паспорта дитини з інвалідністю;

- копію паспорта одного з батьків або особи, яка їх заміняє;

- довідку про склад сім’ї  або зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

При поданні документів для отримання грошової компенсації замість путівки,          також,  необхідно додати довідку з  банківськими реквізитами постраждалої особи.

Прийом документів проводять центри надання  адміністративних послуг, а також уповноважені особи  за місцем проживання.

В цьому році, як і в попередні роки,  громадяни мають право вільного вибору санаторію відповідного до профілю основного захворювання або захворювання, яке є причиною інвалідності (відповідно довідки 070/0). З початку року видано вже  773 договори на санаторно-курортне лікування для оздоровлення постраждалих 1 категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

З метою своєчасного забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,  просимо постраждалих терміново визначитись із санаторієм та датою оздоровлення в період 2021 року і звернутись до спеціалістів відділів управління соціальної політики за місцем проживання або до управління соціальної політики Коростенської райдержадміністрації за адресою:

м. Коростень,

вул. І. Франка  каб.12 ( 3 поверх),

телефон для довідок (04142) 4 23 65.

У разі відмови громадянами від санаторно-курортного оздоровлення з будь яких причин, необхідно також обов’язково звернутись до спеціаліста і написати заяву про відмову.

Управління соціальної політики

Коростенської райдержадміністрації