До відома власників земельних ділянок, які ведуть виробничу діяльність на територіях, які прилягають до державного кордону

Дата: 28.09.2021 09:58

Фото без описуДоводимо до відома власників земельних ділянок, які ведуть виробничу діяльність на територіях, які прилягають до державного кордону, щодо унеможливлення проведення посіву озимих культур у 2021-2022 роках на ділянках місцевості, на яких органами охорони державного кордону у 50-ти метровій смузі планується будівництво лінії прикордонних інженерних споруд.

На виконання Указу Президента України від 18 серпня 2021 року №367/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України» від 30 липня 2021 року «Про окремі питання реалізації державної політики у сфері захисту державного кордону» Адміністрацією Державної прикордонної служби України активізовано роботу щодо оформлення земельних ділянок, які повинні бути передані в постійне користування військовими частинами Державної прикордонної служби України для розміщення інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонний просік, комунікацій вздовж лінії кордону шириною 30-50 метрів.

Нагадуємо, згідно з законами України, в прикордонній смузі впроваджена особлива система режимних заходів, які стосуються правил в’їзду, тимчасового перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб та, зокрема, здійснення господарської діяльності. Це, власне, і є прикордонний режим.