Зі святом, працівники лісу!

Дата: 19.09.2021 04:00

День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначається золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу.

Ваша благородна праця, спрямована на примноження і раціональне використання лісових багатств нашої держави, що виплекані багатьма поколіннями українських лісівників, завжди користується заслуженою шаною всього народу. Створені вашими працьовитими руками зелені шати надійно захищають землю від водної та вітрової ерозії, сприяють екологічному та естетичному поліпшенню довкілля. Для нас та наших нащадків ліси завжди будуть живим свідченням вашої самовідданої праці.

Шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Хай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Щиро зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди та достатку. Нехай шелест зелених гаїв приносить вам наснагу та додає сил для реалізації добрих та корисних справ, а натхнення і плідна праця і надалі будуть запорукою збереження та примноження наших лісів – зеленої скарбниці Народицької громади.

Також, у цей день хочу подякувати ветеранам галузі, які все своє життя присвятили лісу.

селищний голова Лідія БУЧЕНКО