З Днем рятівника України!

Дата: 17.09.2021 08:20

Фото без описуСьогодні, 17 вересня, день сильних, мужніх, відважних і хоробрих людей - День рятівника! В цей день своє свято відзначають працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, а також громадяни, які зробили власний внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.

Від жителів усієї Народицької територіальної громади та від себе особисто щиро і сердечно вітаю вас, наші рятівники, з професійним святом! Дякую вам за оперативність, відвагу та професіоналізм під час ліквідації надзвичайних ситуацій в громаді. Низький уклін вам за щоденну нелегку, але таку потрібну працю, де кожен робочий день наповнений ризиком для життя та за постійну готовність завжди прийти на допомогу тим, хто цього потребує.

Зичу вам родинного тепла та сімейного благополуччя, міцного здоров'я, витривалості, терпіння, удачі і тільки успішного вирішення критичних ситуацій!

І, найголовніше, дякую за врятовані життя!

селищний голова Лідія БУЧЕНКО