Нормативно-правові акти

Дата: 03.09.2021 12:25

• Закони України

Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності»

Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»

Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»

• Постанови Кабінету Міністрів України

Постанова КМУ від 05.08.2015 № 609  «Про затвердження переліку органів ліцензування та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Постанова КМУ від 11.03.2004 № 308  «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта»

Постанова КМУ і Національного Банку України від 14.04.2004 № 471 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта Національного банку України»

Постанова КМУ від 04.11.2015 № 902 «Деякі питання проведення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»

Постанова КМУ від 31.10.2007 № 1280 «Про затвердження Порядку відбору зразків продукції для визначення її якісних показників та форми акта відбору зразків продукції»

Постанова КМУ від 31.10.2007 № 1279 «Про затвердження Порядку відшкодування суб’єктом господарювання витрат, пов’язаних з проведенням експертизи (випробування) зразків продукції»

Розпорядження КМУ від 23.08.2016 № 615-р  «Про затвердження плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України»

Постанова КМУ від 11.02.2004 № 150 «Про офіційне оприлюднення регуляторних актів, прийнятих місцевими органами виконавчої влади, територіальними органами центральних органів виконавчої влади та їх посадовими особами, і внесення змін до Порядку оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади»

Розпорядження КМУ від 19.03.2004 № 152-р «Про підготовку та оприлюднення щорічної інформації Кабінету Міністрів України про здійснення державної регуляторної політики органами виконавчої влади»

Постанова КМУ від 08.11.2000 №1669 «Про експертно-апеляційну раду при Державній службі з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва»

Постанова КМУ від 28.08.2013 № 752 «Про затвердження методик розроблення критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю), а також уніфікованих форм актів, що складаються за результатами проведення планових (позапланових) заходів державного нагляду (контролю)»